Ngadale burrë, i thyen celularin një gazetari - Bota Sot
Ngadale burrë, i thyen celularin një gazetari

Futboll

Ngadale burrë, i thyen celularin një gazetari

Më: 17 janar 2019 Në ora: 15:21
Gattuso 

Milani humbi mbrëmjen e djeshme Superkupën e Italisë përballë Juventusit me rezultatin 1:0.

Për trajnerin e kuqezinjve gjërat nuk po shkojnë siç duhet, pasi sulmuesi kryesor Higuain është drejt largimit dhe për momentin janë edhe jashtë zonës që të çon në Champions League.


Gattuso ka treguar nervozizmin e tij, ku sapo mbërriti në Itali gazetarët po e filmonin. Ai i thyeu celularin një gazetari dhe më pas u largua i nervozuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...