Reali pas Eriksenit - Bota Sot
Reali pas Eriksenit

Futboll

Reali pas Eriksenit

Më: 18 janar 2019 Në ora: 00:41
Christian Eriksen

Real Madridi po e synon Christian Eriksenin, i cili në vitin 2020, do të jetë lojtar i lirë dhe pa kontratë.

Mesfushori danez nuk po e vazhdon kontratën me Tottenhamin derisa gazeta AS kupton se Los Blancos janë kandidatët kryesorë për ta transferuar atë.

Për 26-vjeçarin ka shumë skuadra të interesuara, në Angli, Itali, por edhe Gjermani, përfshirë këtu top-skuadra si Barcelona, Chelsea e Paris St.Germaini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...