Martial afër kontratës së re me Manchesterin - Bota Sot
Martial afër kontratës së re me Manchesterin

Futboll

Martial afër kontratës së re me Manchesterin

Më: 18 janar 2019 Në ora: 19:49
Martial

Sulmuesi francez i Manchester Unitedit, ka arritur një marrëveshje me klubin për të nënshkruar një kontratë pesëvjeçare me “Djajtë e Kuq”.

Këto informacione i ka konfirmuar agjenti i Martialit, Philippe Lass, ku disa detaje kanë mbetur për t’u finalizuar.

Martial është duke kaluar formë të mirë në këtë stinor, sidomos që prej se ka ardhur në stol trajneri Ole Gunnar Solskjaer.

23-vjeçari në këtë stinor ka shënuar 9 gola dhe ka 1 asistim në 23 paraqitje në të gjitha garat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...