Real Madridi me shumë mungesa - Bota Sot
Real Madridi me shumë mungesa

Futboll

Real Madridi me shumë mungesa

Më: 19 janar 2019 Në ora: 13:17
Real Madridi me shumë mungesa

Real Madridi do të jetë pa 7 lojtarë kundër Sevillas në ndeshjen që do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu” nga ora 16:15.Keylor Navas nuk do të jetë në portë, pasi ka probleme me ijën, por është rikthyer Thibaut Courtois, edhe pse Santiago Solari e di shumë mirë se ai nuk është në 100 % e tij.Përveç portierit, kundër Sevillas do të mungojnë edhe; Marco Asensio, Mariano, Marcos Llorente, Toni Kroos, Jesus Vallejo dhe Gareth Bale – pra Solari do të jetë me 7 mungesa, shumica prej tyre të formacionit titullar.

 
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...