Genoa - Milan, formacionet e mundshme - Bota Sot
Genoa - Milan, formacionet e mundshme

Futboll

Genoa - Milan, formacionet e mundshme

Më: 21 janar 2019 Në ora: 09:55
Genoa - Milan

Sot do të luhet ndeshja në mes të Genoas dhe Milan në kuadër të Serie A.

Genoa do ta presë në shtëpi, skuadrën rosonere e cila nuk është duke kaluar në një formë shumë të mirë.

Milan vjen pas humbjes të cilën e ka pësuar në Superkupën e Italisë , nga Juventusi andaj do të kërkojë të këndellët.

Genoa janë të pamposhtur në katër ndeshjet e fundit në Serie A dhe këtë seri do të kërkojnë ta vazhdojnë ani pse do të jetë mjaftë vështirë.

Tek rosonerët do të rikthehet Suso, I cili ka munguar, dhe kjo pirtet të jëtë ndeshja e parë për të në vitin 2019.

Formacionet e mundshme:

Genoa: Radu; Biraschi, Romero, Criscito; Veloso; Romulo, Hiljemark, Bessa, Lazovic; Kouame, Favilli;

Image

 

Milan: Donnarumma; Abate, Musacchio, Zapata, Rodriguez; Paqueta, Bakayoko, Calhanoglu; Suso, Cutrone, Castillejo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...