Befason Barcelona, transferon Boatengun - Bota Sot
Befason Barcelona, transferon Boatengun

Futboll

Befason Barcelona, transferon Boatengun

Më: 21 janar 2019 Në ora: 14:02
Kevin Prince Boateng

Futbollisti ganez ka udhëtuar drejt Spanjës për të nënshkruar me katalanasit.

Një lajm i befasishëm vjen nga Italia dhe Spanja.

Kevin Prince Boateng, lojtari i Sasuolos ka nënshkruar me Barcelonën. Sky Sport, shkuran që tashmë ganezi është një lojtar i Barcelonës.

Ish-mesfushori i Milanit, do të kalojë në formë huazimi tek kampionët e Spanjës për 2 milionë euro, me të drejtë blerje në fund të sezonit, për 8 milionë euro.

Madje lojtari tashmë është nisur për në Spanjë ku pritet edhe të nënshkruajë kontratën me katalanasit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...