Chelsea ul çmimin për Bakayokon, Milani gati ta blerë përfundimisht - Bota Sot
Chelsea ul çmimin për Bakayokon, Milani gati ta blerë përfundimisht

Futboll

Chelsea ul çmimin për Bakayokon, Milani gati ta blerë përfundimisht

Më: 22 janar 2019 Në ora: 11:43
Bakayoko

Gonzalo Higuain së shpejti do të bëhet një lojtar i Chelseait edhe falë miratimit të Milanit që i dha përparësi largimit të tij në janar, shkruan Albeu.com.

Në bazë të këtij favori gazeta "Repubblica" bën të ditur se Chelsea është gati të ulë cmimin për Bakayokon të cilin Milani kërkon ta blejë përfundimisht francezin.

Ndërkohë Bakayoko erdhi tek Milani verën që lamë nga Chelsea. Por lodinezët i vunë një cmim të lartë mesfushorit dukë kërkuar plot 35 milion euro për ta lënë të lirë.

Megjtihatë tani mardhënjet e Chelsea-t me Milanit janë normale teksa në mes hyri dhe marveshja e Higuainit, teksa lodinezët do ti duhet të ulin cmimin për Bakaykon të cilin Milanië shtë gati ta blejë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...