Pogba befasohet nga mesazhi misterioz - Bota Sot
Pogba befasohet nga mesazhi misterioz

Futboll

Pogba befasohet nga mesazhi misterioz

Më: 23 janar 2019 Në ora: 14:33
Pogba befasohet nga mesazhi misterioz

Pol Pogba është një nga yjet e futbollit botëror dhe këtë e dëshmon në fushë me ato që bën dhe fiton. Por, në makinë vetëm i tillë nuk është. Për më tepër është një burim aksidentesh.

Francezi ka gjetur në xhamin e makinës së tij, një letër e cila lexonte: “Mos i jep makinës si masturbues!” Një mesazh misterioz ky dhe që ngjall shumë befasi për mesfushorin e Mançesterit. Kjo letër ishte vendosur në makinën  e tij të tipi Roll Royce, e cila ka vlerën e 300 mijë eurove.

Në krah të këtij mesazhi ishte dhe një gjobë nga policia, e cila dëshmon që francezi është një shkelës i rregullt i kodit rrugor në Angli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...