Zgjohet nga koma dhe takohet me Tottin - Bota Sot
Zgjohet nga koma dhe takohet me Tottin

Futboll

Zgjohet nga koma dhe takohet me Tottin

Më: 23 janar 2019 Në ora: 16:49
Michele Fiscaletti dhe Totti

Michele Fiscaletti, 18 vjeç ka bërë realitet një ëndërr të tij, pak ditë pasi është zgjuar nga koma. Fiscaletti , një djalë i ri i cili u plagos rëndë në tragjedinë e Corinaldo ku mbetën të vdekur pesë persona dhe disa të plagosur, është zgjuar të premtën e kaluar nga koma.

Duke e ditur pasionin e tij për Romën, miqtë kishin sjellur Tottin për t’i folur në kohën kur djaloshi ishte në koma.

Ndër të tjera, Totti i kishte thënë se kur të zgjohet nga koma, do ta pres atë në Trigoria.

Kjo edhe ka ndodhur pasi që Totti e ka takuar Michellen që dukej plot buzëqeshje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...