FFK konfirmon ndeshjen e madhe në stadiumin 'Fadil Vokrri' - Bota Sot
FFK konfirmon ndeshjen e madhe në stadiumin 'Fadil Vokrri'

Futboll

FFK konfirmon ndeshjen e madhe në stadiumin 'Fadil Vokrri'

Më: 30 janar 2019 Në ora: 15:07
FFK konfirmon ndeshjen e madhe në stadiumin 'Fadil Vokrri'

Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Danimarkës, më 21 mars. Finalizimin e marrëveshjes së kësaj miqësoreje ndërmjet dy federatave e ka konfirmuar presidenti Agim Ademi.

Kjo ndeshje zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe vjen katër ditë para se “Dardanët” të nisin ciklin kualifikues për Euro 2020 kundër Bullgarisë, bëhet e ditur nga Federata e Futbollit e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...