Ylli i Juventusit bën aksident trafiku - Bota Sot
Ylli i Juventusit bën aksident trafiku

Futboll

Ylli i Juventusit bën aksident trafiku

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 15:33
Ylli i Juventusit bën aksident trafiku

Anësori i Juventusti, Douglas Costa është përfshirë në një aksident rrugor të hënën në mëngjes.

Sipas La Stampa, aksidenti ndodhi në autostradën mes Livrono Ferraris dhe Santhia në veri të Italisë. Raportohet se braziliani nuk ka pësuar lëndime.

Gazeta italiane shpreson se shërbimet emergjente janë thirrur në vendin e ngjarjes por siguron se Costa, i cili ishte në timonin e makinës së tij Jeep Cherokee, nuk ka pësuar lëndime.

Makina Jeep Cherokee e Costas pas aksidentit

Megjithatë, një 47-vjeçar i cili po ngiste një makinë Fiat Punto , i përfshirë në këtë aksident, është dërguar në një spital të afërt për të marrë tretman mjekësor.

Braziliani i ka bërë 24 paraqitje për Juven këtë sezon, duke e regjistruar një gol dhe dy asiste.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...