Man Utd futet në garë me Man City – Synohet ylli i mesfushës - Bota Sot
Man Utd futet në garë me Man City – Synohet ylli i mesfushës

Futboll

Man Utd futet në garë me Man City – Synohet ylli i mesfushës

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 23:12
Ndombele

Manchester United ka filluar kërkimet për një lojtar të repartit të mesfushës.

‘Djajtë e kuq’ kanë filluar të shqyrtojnë transferimin e yllit të Olympique Lyon, Ndombele.

Manchester United kanë biseduar me përfaqësuesit e Tanguy Ndombele rreth mundësisë së kalimit në ‘Old Trafford’ verën e ardhshme, shkruan ‘Le10Sport’.

Gjithsesi, ‘djajtë e kuq’ do të duhet të përballen në garë me Manchester City dhe Juventusin për nënshkrimin e mesfushorit.

Ndombele thuhet se vlerësohet me shumë e 80 milionë eurove, nga presidenti i Lyon, Jean Michel Aulas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...