Chelsea dhe Arsenal i duan dy lojtarët e Juventusit - Bota Sot
Chelsea dhe Arsenal i duan dy lojtarët e Juventusit

Futboll

Chelsea dhe Arsenal i duan dy lojtarët e Juventusit

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 21:21
Juventus është në presion të madh ende pa përfunduar ky sezon.

Juventus mund t’i humbet dy lojtarë me të përfunduar ky sezon.

Chelsea dhe Arsenal , janë duke tentuar t’i transferojnë dy talentët e akademisë së ‘Zonjës së Vjetër, portierin Emile Audero dhe mbrojtësin Rogeroi.

Portieri është i huazuar tek Sampdoria, ndërsa mbrojtësi te Sassuolo, deri në fund të këtij sezoni, andaj dy skuadrat nga Premierliga i duan transferimin e tyre.

Juventus po refuzon t’i shet dy talentët, mirëpo që Chelsea dhe Arsenal vazhdojnë të bëjnë presion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...