Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd - Bota Sot
Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

Futboll

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 21:57
PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve.

PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford.

Skuadra franceze është pa dy yjet kryesor të skuadrës, andaj do të jetë e vështirë për Thomas Tuchle që të zgjedh dy lojtarë për sulm.

PSG e di se do të jetë e vështirë ta mposht Manchester United shumë të motivuar, pas shkarkimit të Jose Mourinhos, andaj do iu duhet të kenë një angazhim më të madh.

Skuadra franceze ishte favorit në letër, por me lëndimin e Neymarit dhe Cvanit, tani shanset po zvogëlohen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...