Përfundon ndeshja, Bilbao – Barcelona, nuk ka fitues - Bota Sot
Përfundon ndeshja, Bilbao – Barcelona, nuk ka fitues

Futboll

Përfundon ndeshja, Bilbao – Barcelona, nuk ka fitues

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 22:49
Luis Suarez

Ka përfunduar ndeshja në mes të Athletic Bilbaso dhe Barcelonës.

Athletic Bilbao dhe Barcelona kanë ndarë pikët në javën e 23-të në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 0:0.

Edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse të mëdha për gol, portat mbetën të paprekura për më shumë se 90’ minuta.

Barcelona ishte tejet më fat sonte, por edhe që Marc Andre-Ter Stegen ishte tejet i disponuar, duke shpëtuar disa gola të sigurt.

Pas kësaj xhiroje, Barcelona gjendet në vendin e parë me 51 pikë, gjashtë më shumë se Real Madridi në vendin e dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...