Aguero befasohet nga gjyqtari i ndeshjes, Man City – Chelsea - Bota Sot
Aguero befasohet nga gjyqtari i ndeshjes, Man City – Chelsea

Futboll

Aguero befasohet nga gjyqtari i ndeshjes, Man City – Chelsea

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 00:15
Mike Dean dhe Sergio Aguero

Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të Premierligës.

Manchester City e demoloi Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierliga.

Qytetarët vazhduan me fitore në ligën e Anglisë, për t’i mbajtur gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin.

Sergio Aguero ishte lojtari i ndeshjes, pas het-trikut të realizuar ndaj Chelsea.

Si lojtar i ndeshjes, sulmuesit argjentinas i takoi topi që ta merrte me vete, ndërsa Mike Dean bëri një veprim qesharak.

Gjyqtari i ndeshjes e futi topin nën fanellën e tij, duke bërë një shaka të bukur me Agueron, ndërsa atë moment mund ta shikoni më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...