Juventus i mposht të gjithë për De Ligtin - Bota Sot
Juventus i mposht të gjithë për De Ligtin

Futboll

Juventus i mposht të gjithë për De Ligtin

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 09:21
Matthijs de Ligt

Juventus është duke i prirë garës për Matthijs de Ligt.

Juventus është shumë afër ta transferojë Matthijs de Ligt nga Ajaxi.

Barcelona, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea dhe Liverpool, janë poashtu në garë për mbrojtësin holandez.

Juventus ka raporte të shkëlqyera me agjentin e De Ligt, Mino Raiola, e që po ndikon që marrëveshja të arrihet ende pa përfunduar ky sezon.

Juventus do t’i paguajë 70 milionë euro për transferimin e mbrojtësi holandez, që po shkëlqen te Ajaxi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...