Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin - Bota Sot
Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin

Futboll

Marcelo e thotë hapur: Dua të luajë për Juventusin

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 14:09
Marcelo

Marcelo ka pranuar admirimin e tij për Juventusin.

Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juve në muajt e fundit dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hapur për të bërë një lëvizje.

“Po flasim për një ekip të frikshëm,” i tha ai për Esporte Interativo.

“Më kujtohet që i kam shikuar shumë ata, në kohën kur luajti Nedved. Kam ndërruar edhe fanella me të.

“Duke thënë këtë, unë jam ende një lojtar i Real Madridit dhe kam një kontratë në fuqi.

“Nuk e di nga kanë ardhur thashethemet. Do të zbuloja nëse do të kishte një marrëveshje ose negociata.”, ka shtuar më tej Marcelo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...