Homazhe në nder të legjendës së Feronikelit - Bota Sot
Homazhe në nder të legjendës së Feronikelit

Futboll

Homazhe në nder të legjendës së Feronikelit

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 23:36
Feronikeli

Feronikeli ka njoftuar qytetarët dhe sportdashësit se do të mbahen homazhe në nder të legjendës së klubit, Rexhep Rexhepi.

Klubi ka treguar se nesër, e martë, mbahen homazhet te varrezat e fshatit Poklek i Vjetër.

Kujtojmë se Rexhepi, sipas të cilit është emëruar edhe stadiumi i klubit, është ish-futbollist dhe kapiten i skuadrës nga Drenasi.

Homazhet do të bëhen nga ora 11:00, në 20 vjetorin e vrasjes së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...