Batatina: “A kanë fituar diçka këta analistat që nuk e llogarisin Llapin pretendent?” - Bota Sot
Batatina: “A kanë fituar diçka këta analistat që nuk e llogarisin Llapin pretendent?”

Futboll

Batatina: “A kanë fituar diçka këta analistat që nuk e llogarisin Llapin pretendent?”

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 09:00
Tahir Batatina

Drejtori i Llapit, Tahir Batatina nuk pajtohet me analistët të cilët nuk e llogarisin Llapin pretendent për titullin e kampionit.

Ish trajneri i kësaj skuadre thotë se Prishtina dhe Feronikeli në ndeshjet e Digitalb Kupës nuk treguan se janë më të mirë se Llapi.

“Po mendoj që janë bërë shumë analista. A kanë fituar ndonjë trofe apo a kanë ndonjë sukses në karrierën e tyre që të bëjnë këtë vlerësim?

Ndoshta është më mirë të mos na llogarisin si pretendent, ne do të vazhdojmë punën tonë. Trajneri i ri Xhengiz Rexhepi, nuk e ka me çdo kusht të fitoj titullin. Ne i pamë në Kupë, Feronikelin e Prishtinën. Ato nuk treguan që janë më lartë se Llapi. Sa i përket blerjeve të reja jemi jashtëzakonisht të kënaqur” deklaroi Batatina për IO.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...