Manchester City ofron 75 milionë euro për Iscon - Bota Sot
Manchester City ofron 75 milionë euro për Iscon

Futboll

Manchester City ofron 75 milionë euro për Iscon

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 09:02
Isco

Isco do të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit.

Mesfushori spanjoll ka humbur vendin e titullarit te madrilenët dhe do të shitet në verë.

Manchester City i Pep Guardiolas ka kohë që po e kërkon transferimin e mesfushorit spanjoll, andaj do të tentojë ta transferojë atë.

Skuadra angleze është e gatshme që të paguajë 75 milionë euro për t’i marrë shërbimet e Iscos.

26-vjeçari ka kontratë me “Mbretërit” deri në vitin 2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...