Ndahet nga jeta një tifoz para derbit më të madh në Kosovë - Bota Sot
Ndahet nga jeta një tifoz para derbit më të madh në Kosovë

Futboll

Ndahet nga jeta një tifoz para derbit më të madh në Kosovë

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 11:58
Ndahet nga jeta një tifoz para derbit më të madh në Kosovë

Dita e parë e javës ka nisur me një lajm të hidhur për grupin e tifozëve ‘Skifterat’, të cilët mësuan lajmin për humbjen e njërit prej më të dashurve të tyre. Anëtari i ‘Skifterave’, Leonit Osmani ka ndërruar jetë në mëngjesin e së hënës, ndërkohë që varrimi tij do të bëhet sot (e martë) nga ora 14:00. Përmes faqes zyrtare në rrjetet sociale, tifo grupi “Skifterat” kanë ngushëlluar të gjithë anëtarët dhe familjen Osmani.

“Sot me zemër të thyer përcjellim për në banesën e fundit anëtarin tonë Leonitin i cili u nda nga jeta në moshën më të mirë.

Kujtimi për Leonitin do të mbetet i përjetshëm për Gjilanin dhe Skifterat.

Shprehim ngushëllimet tona të sinqerta për familjen dhe shoqërinë.

Prehu në paqe vëlla”, thuhet në kumtesë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...