Gostivari ka bërë një goditje të fortë - Bota Sot
Gostivari ka bërë një goditje të fortë

Futboll

Gostivari ka bërë një goditje të fortë

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 17:26
Ylber Alili

Klubi i futbollit Gostivari ka bërë një goditje të fortë në afatin kalimtar të janarit. Bëhet fjalë për një lojtar cilësor sic është Ylber Alili nga Gobleni i Kumanovës. 
Ardhja e Alilit shpresohet se do të përmirësojë sulmin gostivaras. Alili është promovuar si futbollstë i ri dhe menjëherë do të nis stërvitjet me klubin e ri. 
Gostivari është i pesti në renditjen tabelore të Ligës së dytë-perëndim me 19 pikë, 9 më pak se struga Trim Lum. Në ndeshjen e parë të sezonit pranveror më 9 mars, Gostivari e pret Teteksin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...