Zhegrova zbulon fanellën e tij të re me Baselin - Bota Sot
Zhegrova zbulon fanellën e tij të re me Baselin

Futboll

Zhegrova zbulon fanellën e tij të re me Baselin

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 19:54
Edon Zhegrova

Edon Zhegrova është duke e pritur debutimin në fanellën e Basel me pa durim.

Ditë më parë, reprezentuesi kosovar u zyrtarizua tek gjiganti zviceran si huazim për një vit e gjysmë nga Genku, shkruan Insporti.com.

Megjithatë, ish ylli i Prishtinës ende nuk ka shijuar minuta me skuadrën e tij të re.

Ai nëpërmjet një postimi në Instagram ka zbuluar fanellën e tij të re dhe numrin të cilin do ta mbajë, e që është numri 30.

Image

Zhegrova mund ta ketë rastin të debutojë në fundjavë, të dielën kur Baseli e pret Sionin në një ndeshje të Superligës zvicerane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...