Roma – Porto, formacionet zyrtare - Bota Sot
Roma – Porto, formacionet zyrtare

Futboll

Roma – Porto, formacionet zyrtare

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 20:00
Foto ilustrim

Roma sonte do të luajë në ‘Olimpico’ ndaj Portos.

Roma dhe Porto takohen me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Romës ka publikuar formacionin zyrtar për këtë sfidë, ku vërehen disa ndryshime nga Eusebio Di Francesco.

Mirante do të startojë para Olsen dhe Pellegrini gjithashtu do të luajë nga minuta e parë.

Ja formacionet:

Roma: Mirante; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Cristante, De Rossi, Pellegrini; Zaniolo, Dzeko, El Shaarawy

Porto: Casillas, Militão, Felipe, Pepe, Alex Telles, Danilo, Herrera, Otávio, Fernando Andrade, Soares e Brahimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...