Manchester United – PSG, formacionet zyrtare - Bota Sot
Manchester United – PSG, formacionet zyrtare

Futboll

Manchester United – PSG, formacionet zyrtare

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 20:03
Foto ilustrim

Manchester United dhe PSG do të takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja do të zhvillohet në ‘Old Trafford’ dhe pritet të jetë një sfidë e zjarrtë.

PSG ka shumë mungesa, pasi Neymar dhe Cavani nuk do të jenë në dispozicion të Thucel, kurse tek ‘Djajtë e Kuq’ janë të kompletuar për këtë sfidë.

Pak para startit të takimit janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy ekipeve:

Ja përbërjet:

Manchester United: De Gea, Young, Lindelöf, Bailly, Shaw, Herrera, Matić, Pogba, Lingard, Rashford, Martial.

PSG: Buffon; Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Dani Alves, Marquinhos, Verratti, Bernat; Draxler, Di María; Mbappé.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...