Balotelli feston humbjen e Manchester United - Bota Sot
Balotelli feston humbjen e Manchester United

Futboll

Balotelli feston humbjen e Manchester United

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 08:47
Mario Balotelli

Mario Balotelli tregoi pak respekt për faktin se Paris Saint-Germain janë një rivale e tij të rinj në Ligën franceze pasi ai festoi humbjen e Ligës së Kampionëve të Manchester United të martën në mbrëmje.

Kjo e dëshmon qartë se Balotelli nuk e mbështet skuadrën e Solskjaer.

Një minutë para se të përfundonte ndeshja me rezultatin në favor të Paris SG, Balotelli vendosin që të postoi në Twitter një video ku shihet duke festuar fitoren e parisienëve.

Në video, lojtarët e United u shfaqën duke ndjekur topin pasi PSG e kaloi atë rreth tyre dhe u shoqërua nga një titull “Manchester United ole”.

Jo shumë kohë më vonë, italiani e dëshmoi edhe më qartë se u gëzua për humbjen e United, duke shkruar “Tifozët e qytetit të lumtur, natën e mirë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...