Nuhiu është trajner i ri i Dritës - Bota Sot
Nuhiu është trajner i ri i Dritës

Futboll

Nuhiu është trajner i ri i Dritës

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 15:12
Nuhiu është trajner i ri i Dritës

Ardian Nuhiu është trajner i ri i Dritës së Gjilanit, kampion i Kosovës. Ai tashmë gjendet para një sfide të re.

“Nuk kam mundur ta refuzojë Dritën, pasi unë isha pjesë e skuadrës. Isha ndihmës i Shpëtim Duros dhe normalisht që Drita ishte opsion i parë.

Përndryshe, çdo respekt për Duron. Pas eliminimit nga kupa ai dha dorëheqje dhe erdhi oferta e klubit për mua.

Mund të them se do të jap maksimumin në periudhën e ardhshme të shënojmë suksese”, tha Ardian Nuhiu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat