Rakitiç i thotë po Interit - Bota Sot
Rakitiç i thotë po Interit

Futboll

Rakitiç i thotë po Interit

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 14:53
Rakitiç i thotë po Interit

Inter tashmë ka marrë një "po" nga Ivan Rakitiç për të kaluar në San Siro në sezonin e ardhshëm.
Mesfushori kroat do të transferohet me dëshirë në Serie A, e shtyrë edhe nga gruaja e tij, e etur për të përjetuar një aventurë të re në Milano.
Ndërkohë është vetë Rakitiç që ka kërkuar largimin nga Barcelona teksa në sezonin e ardhshëm mesfusha do të ishte e mbipopulluar pasi do në Camp Nou do të zbarkojnë Frankie de Jong dhe Adrien Rabiot ky i fundit është shumë pranë.
Kjo ka detyruar kroatin të këkrojë largimin. Ndërkohë Interi mund ta blejë Rakitic për 50 Milion euro.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...