Trajneri i njohur: Lyon do të fitojë ndaj Barçës - Bota Sot
Trajneri i njohur: Lyon do të fitojë ndaj Barçës

Futboll

Trajneri i njohur: Lyon do të fitojë ndaj Barçës

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 21:09
Foto ilustrim

Thomas Tuchel ka zgjedhur Lyon-in para Barcelona-s në Champions League.

Pas Mbappe, edhe trajneri i PSG-së ka dalë në mbështetje të rivalëve të Ligue 1.

“Lyon ka një skuadër të madhe, është e vështirë të luash kundër tyre dhe jam i bindur se mund të fitojnë kundër Barcelona-s”.

Ky ka qenë parashikimi i Tuchel për sfidën e Champions League mes francezëve dhe spanjollëve.

PSG ka pësuar vetëm një humbje në këtë sezon të Ligue 1 dhe kjo ka ardhur kundër Lyon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...