“Do të jetë e vështirë të zëvendësohet Messi” - Bota Sot
“Do të jetë e vështirë të zëvendësohet Messi”

Futboll

“Do të jetë e vështirë të zëvendësohet Messi”

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 10:55
Lionel Messi

Sonny Anderson i ka dhënë një lajm të keq Barcelonës.

Ish-lojtari i Barcelonës, Sonny Anderson, ka thënë se do të jetë e vështirë të zëvendësohet Leo Messi.

Sipas tij, skuadra katalonase nuk do ta ketë të lehtë ta zëvendësoj argjentinasi, por që Real Madrid mund ta zëvendësoj Cristiano Ronaldon.

“Është disi e komplikuar”, ka thënë Anderson kur u pyet për Messin.

“Ronaldo është një lojtar unik dhe fansat nuk e kanë ditur shumë për mua kur unë luaja në Francë.

“Kur të largohet Messi nga Barcelona, numri 10-të do të jetë vështirë për tu zëvendësuar për një kohë të gjatë, më e vështirë se kur unë u largova nga Franca.”, ka shtuar më tej ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...