Orari i ndeshjeve çerekfinale të kupës te femrat  - Bota Sot
Orari i ndeshjeve çerekfinale të kupës te femrat 

Futboll

Orari i ndeshjeve çerekfinale të kupës te femrat 

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 14:05
Pamje nga një ndeshje

Nesër dhe pasnesër zhvillohen ndeshjet çerekfinale për Kupën e Kosovës në konkurrencën e femrave. Në bazë të shortit të tërhequr, këto janë çiftet e këtij rrethi:

Orari i ndeshjeve
E mërkurë, ora 15:00

Kosova (P) – Llapi (në stadiumin e 2 Korrikut)

E enjte
Jakova – Liria, ora 11:00
Dukagjini – Mitrovica, 13:00

Feronikeli – Intelektualet, 14:30

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...