Shaqiri zgjedh formacionin e ëndrrave, nuk mungojnë Messi dhe Ronaldo - Bota Sot
Shaqiri zgjedh formacionin e ëndrrave, nuk mungojnë Messi dhe Ronaldo

Futboll

Shaqiri zgjedh formacionin e ëndrrave, nuk mungojnë Messi dhe Ronaldo

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 18:02
Xherdan Shaqiri

Xherdan Shaqiri ka zgjedhur më shumë lojtarë të Bayer Munich se sa të Liverpoolit në formacionin e tij të ëndrrave para se këto dy skuadra të përballen mes vete në Ligën e Kampionëve.

Liverpool të martën në ‘Anfield Road’ pret Bayern Munich për ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Shaqiri para kësaj ndeshje, ka përzgjedhur njëmbëdhjetëshin e tij të ëndrrave.

Në këtë formacion, janë edhe Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Në mesin e lojtarëve të Bayern Munich, është edhe Robert Lewandowski.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...