Chelsea vendos nëse do ta transferojë Kovacicin - Bota Sot
Chelsea vendos nëse do ta transferojë Kovacicin

Futboll

Chelsea vendos nëse do ta transferojë Kovacicin

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 14:09
Mateo Kovacic

Mateo Kovacic ka impresionuar në këtë sezon te Chelsea.

Mateo Kovacic është i huazuar nga Real Madrid te Chelsea deri në fund të sezonit.

Skuadra londineze është e kënaqur me kroatin, andaj dëshiron ta kompletojë marrëveshjen në formë permanente.

Real Madrid është duke e kërkuar Eden Hazardin, andaj Chelsea mund të kërkoj shërbimet e Kovacic dhe një shumë të parave.

Blutë nga Londra duan që kroati të qëndrojë në Stamford Bridge, por që madrilenët ende nuk kanë vendosur për të ardhmen e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...