Pati probleme me zemrën, zbulohet sa do të mungojë Khedira - Bota Sot
Pati probleme me zemrën, zbulohet sa do të mungojë Khedira

Futboll

Pati probleme me zemrën, zbulohet sa do të mungojë Khedira

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 14:21
Sami Khedira

Sami Khedira i cili pati problem me zemrën, sot ai i është nënshtrur një studimi eletro-fizologjik teksa është parë dhe aktiviti elektrik i zemrës.

Për fatin e tij të mirë ai nuk ka asnjë problem serioz me zemrën dhe këtë gjë e konfirmoi klubi bardhezi, me një deklaratë zyrtare.

Ai pritet të mugojë një muaj duke humbur dy sfidat në Ligën e Kampioneve ndaj Atletico Madridit, teksa do humbasë dhe sfidat në Serina A ndaj Bologna, Udinesen, Napolin dhe me Genoan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...