Tri ndeshje të shtunën e dy të dielën! Shtyhet Prishtina-Flamurtari - Bota Sot
Tri ndeshje të shtunën e dy të dielën! Shtyhet Prishtina-Flamurtari

Futboll

Tri ndeshje të shtunën e dy të dielën! Shtyhet Prishtina-Flamurtari

Nga: K. G. Më: 12 mars 2019 Në ora: 14:51
Tri ndeshje të shtunën e dy të dielën! Shtyhet Prishtina-Flamurtari

Zyra e Federatës së Futbollit të Kosovës, konfirmoi se tri ndeshje do të luhet të shtunën e dy të dielën, kurse sfida mes Prishtinës dhe Flamurtarit është shtyrë për 27 mars, në kuadër të javës së 23-të të elitës së futbollit të Kosovës. 

IPKO Superliga- Java e 23-të
E shtunë, 16.03.2019, ora 14-00

Llapi – Ballkani
Drita – Liria
Drenica – Ferizaj

E diel, 17.03.2019, ora 14-00
Feronikeli – Trepça 89
Gjilani – KEK-u

27 mars, ora 14-00
Flamurtari – Prishtina

Liga e Parë java e 20-të
E shtunë, 16.03.2019 ora 13-00

Istogu – Besa
Fushë Kosova – Onix
Ramiz Sadiku – Vëllaznimi
2 Korriku – Vllaznia P
Drenasi – Kika

E diel, 17. 03.2019 ora 13.00
Dukagjini – Arbëria
Vushtrria – Vitia
Bashkimi – Trepça

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...