Ronaldo hakmerret ndaj Simeone-s - Bota Sot
Ronaldo hakmerret ndaj Simeone-s

Futboll

Ronaldo hakmerret ndaj Simeone-s

Më: 12 mars 2019 Në ora: 23:35
Ronaldo

Juventus ka përmbysur gjithçka në ndeshjen e kthimit ndaj Atletico Madrid.

Skuadra e Allegri-t, e frymëzuar nga Cristiano Ronaldo ka shkatërruar spanjollët në Allianz Stadium me rezultatin 3-0. 

Cristiano Ronaldo ka qenë lojtari i ndeshjes me tre golat e shënuar dhe ka festuar në të njëjtën mënyrë se trajneri i Atletico-s, Diego Simeone. 

Portugezi hakmerret ndaj trajnerit argjentinas, shihni videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...