Ish zëdhënësja e Federatës së futbollit shqiptar, në pritjen e saj të ëmbël - Bota Sot
Ish zëdhënësja e Federatës së futbollit shqiptar, në pritjen e saj të ëmbël

Futboll

Ish zëdhënësja e Federatës së futbollit shqiptar, në pritjen e saj të ëmbël

Nga: K. G. Më: 15 mars 2019 Në ora: 13:01
Mbetet shtatzënë ish zëdhënësja e Federatës së Futbollit Shqiptar

Bukuroshja shqiptare, Jona Dervishi, po kalon momentet e bukura të jetës së saj. Ajo e zyrtarizon mbetjen shtatzënë dhe shumë shpejt pritet të bëhen nënë. 
Një emër i njohur i botës sportive, sepse një periudhë ka kryer me sukses edhe punën si zëdhënëse e Federatës së Futbollit Shqiptar, madje me Kombëtaren e Shqipërisë shijoi edhe momentin në të lumtur kur u kualifikuan në Kampionatin Evropian që u mbajt në vitin 2016.  

Image

Merret vesh se Jona është në lidhje që dy vjet me një djalë nga Tirana. Po ashtu bëhet e ditur se fëmija i parë i saj është vajzë dhe ende nuk e ka menduar se si do të pagëzojë me e emër. Ajo është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...