E pëson keq pasi imiton festimin e Ronaldos - Bota Sot
E pëson keq pasi imiton festimin e Ronaldos

Futboll

E pëson keq pasi imiton festimin e Ronaldos

Më: 15 mars 2019 Në ora: 15:14
E pëson keq pasi imiton festimin e Ronaldos

Lojtari i Hajdukut të Splitit, Tino Blaz Laus ka tërhequr vëmendje pas veprimit të tij në ndeshjen e fundit.Në fitoren 3-1 të Hajdukut kundër Hrvatski Dragovoljac, njëri prej golave u shënua nga Laus.Sidoqoftë, në një tentativë të qartë për të imituar Cristiano Ronaldon dhe Diego Simeonen, ai festoi golin duke drejtuar duart nga pjesët intime.Mirëpo, fatkeqësisht për të, gjyqtari i ndeshjes nuk e pa anën qesharake të veprimit dhe e përjashtoi atë duke e ndëshkuar me karton të kuq.
flm, sa është e përgatitur Liria për sfidën kundër Kampionit, a do të jetë edhe një pikë sikurse fitore?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...