Shpërblehet Cristiano Ronaldo - Bota Sot
Shpërblehet Cristiano Ronaldo

Futboll

Shpërblehet Cristiano Ronaldo

Më: 15 mars 2019 Në ora: 22:16
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale të Champions League

Ai la prapa Lionel Messin, edhe pse edhe argjentinasi pati një javë magjike në Champions League – i cili shënoi dy herë dhe asistoi dy herë të tjera në fitoren 5-0 të Barcelonës ndaj Lyonit në “Camp Nou”.
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...