Një ditë pasi shkëlqeu me Chelsean, Giroud paralajmëron largimin - Bota Sot
Një ditë pasi shkëlqeu me Chelsean, Giroud paralajmëron largimin

Futboll

Një ditë pasi shkëlqeu me Chelsean, Giroud paralajmëron largimin

Më: 16 mars 2019 Në ora: 00:12
Oliver Giroud

Oliver Giroud ka paralajmëruar largimin nga Chelsea. Sulmuesi francez ka thënë se nuk mund të durojë më pozitën e tij prej një zëvëndësuesi.

32 vjeçari po luan në Europa League, por që në Premierligë s’po ka minutazhë të madhe.

“Unë jam një konkurrent, dua të luaj çdo lojë të vetme dhe të jem i lumtur në fushë Por, këtë nuk po e bën trajner.

Qëllimi im është të luaj në secilën ndeshje. Dhe nëse nuk më jipet ky shans, më duhet të largohem. Dua të marr kënaqësi maksimale në fushë” ka thënë Giroud.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...