Klopp: “Liverpooli nuk do të shpenzojë shumë sërish” - Bota Sot
Klopp: “Liverpooli nuk do të shpenzojë shumë sërish”

Futboll

Klopp: “Liverpooli nuk do të shpenzojë shumë sërish”

Më: 16 mars 2019 Në ora: 08:39
Jurgen Klopp

Jurgen Klopp ka bërë të ditur se Liverpooli nuk do të shpenzojë shumë para në transferime në afatin kalimtar të verës.

“Reds” blen dy lojtarë për 140 milionë funte, Virgil van Dijk dhe Alisson Becker në vitin 2018 – rekord botëror për mbrojtësin dhe portierin më të shtrenjtë.

Naby Keita gjithashtu iu bashkua atyre nga RB Leipzig për 48 milionë funte, së bashku me me Fabinhon nga Monaco për 39 milionë funte dhe Xherdan Shaqirin 13.5.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...