Revolucioni te Reali - Bota Sot
Revolucioni te Reali

Futboll

Revolucioni te Reali

Më: 19 mars 2019 Në ora: 16:07
Zidane e Perez

Reali i Madridit po përgatitet për revolucion. Pas rikthimi të Zidan, klubi nga kryqytetiti i Spanjës, ka një listë me futbollistët që do të afrojë. Sipas asaj që raporton “Marca”, futbollistë si Milan Skrianiar dhe Kulibali janë 2 emrat e parë për mbrojtjen.

Ndërkohë në mesfushë në “radarë” janë Milinkoviç-Saviç, Pjaniç dhe Nikolo Zaniolo. Ndërkohë, lëvizjet më të bujshme priten të jenë në sulm ku njëri mes Ikardit, Mbapesë dhe Herri Kejn pritet të transferohen te Reali në verë. Duket se do të jetë një verë e nxehtë për tifozët madrilenë...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...