Ndryshime në listën e U21, vijnë Vata dhe Hysenaj - Bota Sot
Ndryshime në listën e U21, vijnë Vata dhe Hysenaj

Futboll

Ndryshime në listën e U21, vijnë Vata dhe Hysenaj

Më: 19 mars 2019 Në ora: 17:20
Ndryshime në listën e U21, vijnë Vata dhe Hysenaj

Federata Shqiptare e Futbollit ju bën me dije se lista e ekipit kombëtar të 21 vjeçarëve ka pësuar disa ndryshime pas zhvillimeve të fundit, ku portieri Gentian Selmani është grumbulluar me ekipin kombëtar A dhe vendin e tij në skuadër e ka marrë portieri i Erzenit, Elton Vata.

Një tjetër i grumbulluar nga trajneri Bushi, për këto dy ndeshje është Senad Hysenaj, që vjen nga Besa, duke marrrë vendin e Leonidas Rossi, i cili refuzoi grumbullimin për të zgjedhur U-21 e Greqisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...