Hazard ka një lajm aspak të mirë për Real Madridin - Bota Sot
Hazard ka një lajm aspak të mirë për Real Madridin

Futboll

Hazard ka një lajm aspak të mirë për Real Madridin

Më: 19 mars 2019 Në ora: 18:08
Eden Hazard

Eden Hazard ka folur edhe një herë rreth të ardhmes së tij.

Eden Hazard ka thënë në njëfarë mënyre se ai po planifikon të transferohet te Real Madrid, por që nuk po punon në atë drejtim.

“Nuk jam duke punuar tani në atë drejtim”, tha fillimisht belgu.

“Dua të shkëlqejë te Chelsea për këta muaj që kanë mbetur dhe të tentoj ta fitoj Ligën e Evropës.

“Në këtë javë po mendoj për Belgjikën, më pas do të kthehem te Chelsea dhe të shohim çfarë do të ndodhë.”, ka shtuar më tej Hazard.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...