Çështja Rabiot: Klubi e do me pizhame në orën nëntë... - Bota Sot
Çështja Rabiot: Klubi e do me pizhame në orën nëntë...

Futboll

Çështja Rabiot: Klubi e do me pizhame në orën nëntë...

Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:55
Adrien Rabiot

Veronique Rabiot, mamaja e Adrien Rabiot, ka thyer heshtjen. 

Lojtari është pezulluar deri më 27 mars, madje klubi mund të vendosë për prishjen e parakohshme të kontratës. Kohët e fundit polemikat janë shtuar për shkak të pranisë së lojtarit në diskotekë në natën që solli eliminimin e PSG-së nga Champions League.

Veronique ka thënë për "L'Equipe": "PSG e do me pizhame në orën nëntë të darkës, duke parë skuadrën në televizor, dhe në 11-të të jetë në gjumë". 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...