Nuk do ta besoni se çka i kishte bërë Wanda Nara, Mauro Icardit në jaht gjatë pushimeve verore - Bota Sot
Nuk do ta besoni se çka i kishte bërë Wanda Nara, Mauro Icardit në jaht gjatë pushimeve verore

Futboll

Nuk do ta besoni se çka i kishte bërë Wanda Nara, Mauro Icardit në jaht gjatë pushimeve verore

Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:42
Wanda dhe Icardi

Mauro Icardi ishte në pozitë të palakmueshme kur i kishte arritur një mesazh telefonik në prezencën e Wanda Naras

Gjatë këtyre viteve të gjithë jemi mësuar ta njohim karakterin e fortë të Ëanda Naras, e cila nuk po lëshon pe as në futboll, pasi e ka bllokuar marrëveshjen në mes të burrit të saj, Mauro Icardi dhe Interit.

Mirëpo, nga Argjentina arrin një tjetër kuriozitet nga bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas, që kishte ndodhur një vit më parë, kur të dy nuk ishin ende të martuar dhe që po i kalonin pushimet në një jaht.

Historinë simpatike e ka zbuluar gazetari argjentinas, Angel de Brito, i cili shpjegon se si Wanda Nara ishte fort mirë e vetëdijshme se shumë femra të bukura po mundoheshin t’i afroheshin Mauritos së saj.

Gjithashtu, ajo ishte në dijeni për një telefon celular të dytë të cilin po e mbante sulmuesi, i cili të parin e përdorte për punë dhe të dytin për privatësi.

Mirëpo, pikërisht telefoni i dytë në atë dytë relaksi në një jaht, u bë mollë sherri për të dy.

Wanda e kishte vërejtur se Icardit i kishte arritur një mesazh aspak i pëlqyeshëm, sa që ajo kishte reaguar aq ashpër sa që e kishte hedhur telefonin në det.

Një rast të cilin çifti e kishte kaluar menjëherë, por që e kishte shfaqur karakterin e zjarrtë të gruas dhe menaxheres së sulmuesit të Interit. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...