Ambasada gjermane: Urojmë që Kombëtarja e Kosovës të ketë sukses sonte - Bota Sot
Ambasada gjermane: Urojmë që Kombëtarja e Kosovës të ketë sukses sonte

Futboll

Ambasada gjermane: Urojmë që Kombëtarja e Kosovës të ketë sukses sonte

Më: 21 mars 2019 Në ora: 17:48
Kombëtarja e Kosovës

Ambasada gjermane në Kosovë ka bërë të ditur se Gjermania do të vazhdojë ta mbështesë Federatën e Futbollit të Kosovës.

“Ne jemi krenarë që eksperti ynë i futbollit, Michael Nees, do të vazhdojë të ofrojë këshilla dhe ndihmë për futbollistët kosovarë”.

“Ne dëshirojmë që Kombëtarja e Kosovës të ketë sukses sonte”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të kësaj ambasade në Facebook.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...