Lajm i shkëlqyer për Juventusin! - Bota Sot
Lajm i shkëlqyer për Juventusin!

Futboll

Lajm i shkëlqyer për Juventusin!

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:24
Sami Khedira

Lajme të mira për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin: Sami Khedira është kthyer të luajë.

Mesfushori gjerman qëndronte në bokse që prej datës 20 shkurt, pas ndërhyrjes kirurgjikale në sajë të aritmisë të diagonistuar përpara ndeshjes me Atletico Madrid.

Pas një muaji, kontrollet e gjermanit kanë dhënë sinjal pozitiv: ka ardhur "ok" për aktivitetin futbollistik.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...