Haradinaj përkrahë Anites: Me ty Kosovë, në çdo përballje - Bota Sot
Haradinaj përkrahë Anites: Me ty Kosovë, në çdo përballje

Futboll

Haradinaj përkrahë Anites: Me ty Kosovë, në çdo përballje

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:28
Ramush Haradinaj dhe Anita

Kryeministri i vendit,  Ramush Haradinaj duket të jetë një tifoz i flaktë i futbollit.

Sa herë që Kosova luan ndonjë ndeshje futbolli, ai gjithmonë ndodhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të përcjellë nga afër futbollistët vendas.

E krahas tij, është edhe bashkëshortja e tij Anita Haradinaj.

Image

“Me ty Kosovë, në çdo përballje. Vazhdojmë me fitore”, ka shkruar ai krahas fotografive të publikuar në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...